Hakkımızda: Dehşetiler Makina

Kalite hiçbir zaman tesadüf değildir.

Kurulduğumuz ilk günden beri sürdürdüğümüz çalışmalarımızda, teknolojik gelişmeleri yakından izliyor, yenilikleri ürünlerimize uyguluyor, müşterilerimize maksimum kalitede ürünler sunuyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimize en yeni teknolojileri kullanarak, uluslararası standartlarda verimli ve kaliteli depolama sistemleri sunmak ve onların rekabet güçlerini sürekli kılmaktır.

Tesislerimizde üretilen tüm makinelerde sorunsuz ve seri çalışma, en son teknolojik donanım, vasıflı işçilik, uzun ömür ve teknik servis desteği ile müşteri memnuniyetini değişmez koşul olarak benimsemektir.

DEHŞETİLER® markası halen dünyanın birçok ülkesinde müşterilerine hizmet vermektedir. Amacımız her geçen gün büyüyerek ve ihracatımızı artırarak ülke ekonomisine katkı sağlamaktır.


DEHŞETİLER® size buğday, mısır, soya fasulyesi, arpa, ayçiçeği ve serbest akışa sahip ürünlerin tümü için her türlü depolama ihtiyacınızı karşılayacak çelik silolardan, kontrol sistemlerinden, havalandırma ve otomasyon sistemlerinden oluşan tahıl depolama sistemleri sunar.
Size yıllar boyunca sorunsuz, problemsiz ve ekonomik şekilde hizmet vermek üzere tasarlanmış, hesaplanmış, imal edilmiş ve beğeninize sunulmuş olan tahıl siloları; çiftlik tipi düz tabanlı silolar, ticari tip düz tabanlı silolar, çiftlik tip konik tabanlı silolar, ticari tip konik tabanlı ayaklı silolar olmak üzere 4 çeşit imal edilir.